Gündem

Gündem Haberleri

Gürkan, İstanbul İstiklal Caddesindeki Saldırıyı Kınıyor-Telin Ediyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısı III. Birleşimi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında, 14Kasım 2022 Pazartesi günü saat 14.00’de Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Başkan Sadıkoğlu: Üyelerimizin sektör sorunlarının çözümü için istişare kültürünü önemsiyoruz

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, partinin il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nu ziyaret ederek, yeniden seçilmesi dolayısıyla tebrik edip, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği Basın İle Buluştu

Malatya’nın önemli aktif sivil toplum kuruluşlarından KAVİL-DER Malatya’da yaşayan yaklaşık 17 Bin Kahramanmaraşlı hemşerilerine hizmet verirken ayda bir geleneksel hale getirdikleri hemşeri buluşmalarıyla da takdir kazanıyor.

Keskin, Atatürk’ün liderliği bugünde milletimiz için ışık olmaya devam etmektedir

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Türkiye Cumhuriyeti'nin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.

Başkan Koçak’tan 10 Kasım Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Güzin Koçak, 10 Kasım Ulu Önder Atatürk'ün 84. Yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Güder'den 10 Kasım Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.

Başkan Gürkan'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Sadıkoğlu’ndan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Mesajı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.

Başkan Özcan’dan Keskin’e ziyaret

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret Etti.

Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısı Çarşamba Günü Yapılacak

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 2022 Kasım ayı ilk toplantısını 9Kasım Çarşamba günü gerçekleştirecek.

Büyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantıları Sona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı IV. birleşimi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığında, 18 Ekim 2022 Salı günü saat 14.00’de Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

Malatya esnafından MTÜ Rektörü Bentli’ye ziyaret 

TESK Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bentli'yi Esnaf Odası Başkanları ile birlikte ziyaret ederek yeni görevinden dolayı tebrik etti.

Özcan: Geldiğimiz Yeri Basın ve Medyaya Borçluyuz

Malatyya Ticaret Borsası Başkanlşığına yeniden seçilen Ramazan Özcan "Eğer bugün tarımda ve hayvancılıkta bu önemli işleri başarma fırsatı bulduysak bu fırsatı bize yaratan Malatya’nın basını, yazılı ve görsel medyasıdır" dedi.

MGC’den Sadıkoğlu’na hayırlı olsun ziyareti 

Malatya Gazeteciler cemiyeti (MGC)’den Malatya Ticaret Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Gürkan, Murat Topgül Kur’an Kursu Açılış Törenine Katıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt İlçesi İlyas Mahallesinde yapılan Kur’an Kursunun açılış törenine katıldı.

Bakkallar Odası, Bakkal esnafı şekerini aracı şirketten değil, fabrikadan almak istiyor

Malatya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Nejdet Özyalın, Malatya Şeker Fabrikasının esnaflara torba şeker vermesi için başvuruda bulunduklarını ve süreci takip ettiklerini bildirdi.

Rehberi Kur’an Olan “Ocak” Sabah Namazında Buluşuyor

Turgay Şengönül’ün başkanlığında birçok önemli işlere imza atan Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı, sabah namazında da gençleri buluşturarak, geleceğimizin teminatı olan gençleri maneviyata yönlendiriyor…

Rektör Bentli’den Başkan Çömertoğlu’na Ziyaret

Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bentli Arapgir belediye başkanı Haluk Cömertoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Toplantısı Gercekleştirildi

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 2022 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

Toplam 880 haber.